PASSION FOR WOOD

DREWNO SOSNOWE IMPREGNOWANE CIŚNIENIOWO


Wyroby z drewna sosnowego

WYROBY Z DREWNA SOSNOWEGO

IMPREGNOWANEGO CIŚNIENIOWO

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BITRAD Export-Import jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą hurtową wyrobów z drewna sosnowego.

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Palisadę toczoną - ma szerokie zastosowanie jako element konstrukcyjny w architekturze ogrodowej (do budowy huśtawek, ławek, piaskownic, płotków i rollborderów), a także do ogrodzenia pól uprawnych, winnic i sadów. Stosowana jest także do budowania przeszkód dla koni, jest stabilną podporą dla młodych drzew i krzewów. Dostępna w różnych średnicach i długościach.
Pale korowane - zaletą korowania jest to, że nie usuwamy znajdującej się tuż pod korą naturalnej warstwy ochronnej drewna przedłużającej jego trwałość, wadą natomiast to, że pale korowane pozostają naturalnie nierówne, co wpływa negatywnie na walory estetyczne. Pale korowane są wykorzystywane w uprawie winorośli, w sadownictwie, ogrodnictwie oraz uprawie roślin. Oferujemy pale o różnych średnicach i długościach.
Kantówkę sosnową ostrą - to klasyczny produkt drewniany wykorzystywany głównie jako drewno konstrukcyjne. Posiadamy w naszej ofercie różne grubości, szerokości i długości desek.
Kantówkę sosnową struganą - ma wielorakie zastosowanie w architekturze ogrodowej, służy m. in. do budowy: płotów i ogrodzeń, piaskownic, ławek, pergoli, donic, a także podestów i tarasów. Dostępna jest w różnych wymiarach i długościach.

Wszystkie wyroby są zabezpieczone poprzez impregnację ciśnieniową, która chroni drewno przed grzybami, owadami i szkodnikami, przedłużając tym samym jego żywotność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


OFERUJEMY

WYROBY Z DREWNA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI


PALISADA TOCZONA

DO OFERTY

DESKA TARASOWA

DO OFERTY

KANTÓWKA STRUGANA

DO OFERTY

PALE KOROWANE

DO OFERTY

DESKA OBICIOWA

DO OFERTY

TARCICA SZORSTKA

DO OFERTY